Deze verdienmogelijkheid is aardig. Bij het toekennen van vergunningen om (nieuwe) winkelruimten te exploiteren moet de plicht worden verbonden een deel van die winkelruimte tegen kostprijs beschikbaar te stellen voor sociale functies. In de VS schijnen dergelijke voorwaardelijke ontwikkelrechten te bestaan.
In wezen gaat het hier om een verkapte belasting enerzijds en een verkapte subsidie anderzijds. Kleine winkeliers hiermee belasten in niet wenselijk dus blijven de grote vermogende ketens over die moeten betalen. Winkels lijken het gezien de op opkomst van internet winkelen sowieso moeilijker te krijgen. Er lijkt een trend zichtbaar waarin we met name grootschalige winkelactiviteiten (boulevards) zien op grotere terreinen buiten het stadscentrum. In de kernen blijft zo minder economisch draagvlak over voor genoemde belasting/subsidie.
Het idee om draagkrachtige retailers de stimuleren een bredere maatschappelijke rol op te pakken is zeker het onderzoeken waard.
Leí un blog, espero que no me falle tanto como este en particular. Quiero decir, sé que fue mi elección leer todo. Siempre es útil leer contenido de otros autores y usar algo de otros sitios.
Express Tercüme, tüm dillerde dünya çapında profesyonel tercüme hizmeti veren bir online tercüme bürosudur. Uzman çevirmen kadromuz ile 2014 yılından beri kesintisiz tercüme hizmeti sunmaya devam ediyoruz.
If you wish for to take much from this post then you have to apply these techniques to your
won blog.